O nás

Zuzana Zichackova

Zuzana Zicháčková

zichackova.cz

 

Zuzka je autorkou projektu Cesty do zahrad snů a vytvořila všechny texty pro jednotlivé relaxace i pro tyto stránky samotné.

Živí ji copywriting, píše cokoli, co je potřeba pro weby a e-shopy –⁠ od popisků a meta tagů přes blogové články až po rozhovory nebo newslettery.

Tím ale nekončí. Píše i ve volném čase, například příběhy, povídky a další vlastní tvorbu. Snaží se najít krásu ve světě kolem nás a to i tam, kde byste ji pod povrchem každodennosti nečekali. 

A tak vznikly i tyto audio relaxace. Podíváním se na svět novýma očima plnýma fantazie a okouzlení.

 

Kateřina stanislava Šormová

ksd-art.cz

Kačka

 

Kačí pro projekt Cesty do zahrad snů převedla všechny relaxace do audio podoby, kdy je namluvila a přidala jemný hudební podkres. Zároveň pro každou z relaxací vytvořila jedinečnou ilustraci, kterou si můžete pořídit jako tisk.

Kromě digitální ilustrace se věnuje také malbě akvarelem. Tuto kreativní vášeň se jí podařilo spojit s další – s⁠ šitím. A tak vznikly autorské vzory látek, ze kterých začala tvořit dámskou módu a doplňky.

Dnes má stovky spokojených zákaznic, které jsou nadšené nejen z jejích výrobků, ale i ze zážitku při rozbalování personalizovaných balíčků s objednávkami.

Kačí svoje klientky učí, že se nemusí bát barev a že nezáleží na tom, jakou mají postavu, ale na tom, zda si dovolí být samy sebou a nebojí se žít v souladu se svým srdcem. 

 

 

Zpět do obchodu